Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Kształcenie Żywność

Pełna oferta kursu gotowania dla dzieci znajduje się tu.

Dzieci uwielbiają pomagać nam w gotowaniu – ozdabiać ciasta bądź wybierać i podawać składniki. Pragniesz podsycić zapał kulinarny Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się niezależności oraz kształtują swoją kreatywność i co najważniejsze – nabywają praktyczne umiejętności. A zarazem świetnie się bawią. Komponowanie ciekawych smaków, ćwiczenie smacznych przepisów oraz dobieranie oraz mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, że dzieci ochoczo gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się również z zasadami, jakie trzeba stosować w kuchni, co w dużym stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach biorą udział też rodzice, jest to więc świetna okazja do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później skosztować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty odbywają się w Krakowie i trwają 3 godziny. W trakcie warsztatów uczestnicy przyrządzają danie główne oraz deser. Mali wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, albo przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono. W czasie kursu grupa przygotowuje także wyśmienitą deser – mus z kruchym ciastem i polewą owocową. Lekcja poprzez zabawę to najlepszy sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne szykowanie ukochanych posiłków niesie pociechom dużo satysfakcji. Nawet najbardziej krnąbrne dziecko będzie z pasją oddawało się ozdabianiu deseru bądź pieczeniu smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę i doskonałe podejście do dzieci.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]