Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Usługi Usługi transportu

Zdobądź więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku Balice na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Najważniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył duże uznanie, to sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu, komfort i szybkość. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia związane z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić samochodu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego załogi

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy liczyć też na sporo ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w wielu sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]