serwis apple warszawa, wymiana szybki, wymiana baterii iphone

Uszkodziłeś swojego iPhone’a? Przynieś go do serwisu iPhone w Warszawie

Usługi

Smartfony, komputery i tablety są w dzisiejszych czasach nierozłącznym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, wobec tego nabywając te akcesoria zazwyczaj wybieramy te godne zaufania. Taką renomą szczycą się od dziesięcioleci urządzenia firmy Apple, które mimo swojej wysokiej ceny w stosunku do produktów pozostałych marek, z roku na rok zyskują sobie setki tysięcy kolejnych nabywców. Niemniej jednak nawet telefon wysokiej jakości może się zepsuć lub przestać prawidłowo działać wskutek nieprawidłowego używania. Ale nie świadczy to o tym, że natychmiast powinno się wymienić go na nowy – warto wszak dostarczyć go do serwisu Apple.

Potrzebujesz wymienić baterię? Dostarcz smartfon do Serwisu iPhone Warszawa

Ci, którzy posiadali produkty Apple wiedzą z pierwszej ręki, że sprzęt ten działają sprawnie przez wiele lat, jednakże nawet one nie są odporne na zniszczenia, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa regularnie otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, stłuczonych w wyniku mocnego uderzenia w telefon, jak również wymianę innych małych części jak niedziałający przycisk HOME bądź popsute obiektywy aparatów. Nasi fachowcy niosą pomoc też w przypadku konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa telefonów nowej i starej generacji

Póki smartfon posiada ważną gwarancję większość napraw bez problemu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Przeszkody pojawiają się po okresie gwarancyjnym, jako że eliminacja nawet drobnych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze całej Polski, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkunastoletnią praktyką nawet w kilka minut potrafią przeprowadzić naprawę smartfonów tej firmy nowej i starej generacji, zakupionych na przestrzeni ostatnich 10 lat, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX oraz XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeśli w pobliżu zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple i nie możesz dostarczyć smartfona do punktu samemu, poszukaj fachowców, którzy przyjmują zamówienia naprawy iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555