Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Marketing, promocja, reklama Usługi

Panoramy sferyczne. Rzetelną pomoc specjalisty w tej dziedzinie uzyskasz na tej stronie.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz lokali gastronomicznych i firm. Z reguły widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod każdym kątem. Swobodne przesuwanie fotografii daje odczucie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie nieruchomości, budynku lub lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców to co odróżnia je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – wyróżnij swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na reklamę Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu usługowego, hotelu czy biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej ciekawa i pozwala szczegółowo poznać konkretne miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na dużo wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy lub nakłonić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Wykonanie panoram 360 stopni zleć zawodowcowi!

Stworzenie panoramy sferycznej, aczkolwiek w teorii można zrealizować na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych rekomenduje się wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości fotografii, które ponadto będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]