Sesje z coachem biznesu dla menedżerów i kadry kierowniczej

Usługi

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy coacha biznesu? Skieruj się tu.

Sektor zatrudnienia w ostatnim dziesięcioleciu wymusza regularne dostosowywanie się do jego bieżących wymogów, a jednocześnie jest niezwykle konkurencyjny. W związku z tym tak istotny jest nie tylko rozwój osobisty indywidualnego pracownikafirmy, ale także efektywna organizacja pracy całych grup osób zatrudnionych. W takich działaniach warto wesprzeć się wiedzą profesjonalnego coacha.

Coach kariery – pomoc dla menedżerów oraz właścicieli firm

Wykwalifikowany coach biznesu pomaga poszerzyć zakres umiejętności danej osoby, przygotowuje ją na następujące zmiany oraz kolejne wyzwania zawodowe. Za sprawą wsparcia może ona dużo szybciej rozwijać swoje umiejętności, co przekłada się na lepsze wyniki w pracy, ale też tworzy ciekawsze perspektywy kariery. Coach koncentruje się na aspiracjach i postanowieniach klienta, stąd sesje z nim każdorazowo mają charakter indywidualny, ukierunkowany na realizację uzgodnionych zadań. Kto chętnie korzysta z sesji coachingowych? Są to z reguły menedżerowie czy właściciele przedsiębiorstw, którzy pragną rozwinąć własne umiejętności w obszarze zarządzania i planowania pracy.

Współpraca z doradcą zawodowym – pierwszy kontakt i poznanie celów klienta

Podłożem przynoszącej pozytywne efekty pracy z doradcą zawodowym, jest wnikliwe zrozumienie klienta. Z tej przyczyny inicjująca sesja z coachem koncentruje się na dokładnym wyznaczeniu oczekiwań i aspiracji klienta, zapoznanie się z jego sytuacją zawodową, doświadczenia, najdotkliwszych porażek oraz największych zwycięstw zawodowych. Pozwala to określić, czy najlepszą strategią rozwoju będzie coaching czy doradztwo oraz wybrać częstotliwość i ilość sesji niezbędnych do osiągnięcia zakładanych wyników. Spotkanie wstępne nie musi przebiegać z coachem twarzą w twarz – można połączyć się przez komunikator albo telefonicznie. Po ukończeniu ustalonej serii spotkań coach opracowuje podsumowanie całego procesu. Wymienia w nim, czy osiągnięte zostały wszystkie zamiary oraz czy niezbędna jest kontynuacja pracy.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]