Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Usługi

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie domu weselnego w Małopolsce? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli nowożeńcy postanowią urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – postaw na wszechstronną obsługę

Wybierając salę na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę dość ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym mieście, trzeba szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy przystrojenie stołów, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sala ślubna dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę gości. Przyjęcie można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 40 minut.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]