Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Usługi

Jesteś zainteresowany pełną ofertą usługi cateringowej? Nie zwlekaj! Zajrzyj na https://bit.ly/3cQmRdP.

Kiedy planujesz ważny event rodzinny czy firmowy, na który chcesz zaprosić znaczną ilość uczestników, prawdopodobnie nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje oraz małe przekąski w supermarkecie – duże imprezy przeważnie potrzebują dopracowanej oprawy również w obszarze dań. Wszak nie godzi się położyć na stołach uczestników najzwyklejszych ciasteczek i oranżady. W takich wypadkach świetnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Warianty usług cateringu

Firmy oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc dostarczanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, śluby czy urodziny. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co najczęściej różnią się od siebie np. ceną i wykazem potraw sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie opisać własne oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. Wszak dla caterera obsługa wydarzeń rozmaitego typu to codzienność, zatem długoletnia praktyka w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – wykwintne dania i ekipa doświadczonych kelnerów

Organizacja poczęstunku nawet dla niewielkiej ilości gości jest problematycznym zadaniem, zwłaszcza wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na organizację innych ważnych aspektów imprezy. Jest to też sposobność poczęstowania zaproszonych rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Warto przy tym zaakcentować, iż ważną cechą posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezentacja na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]