Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Usługi

Dowiedz się więcej o organizacji przyjęć na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz sprasza się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również komunie święte, imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności czy chrzty. Gdy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku powinniśmy zabukować stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo imieniny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których dużą grupę uczestników będą stanowić najmłodsi, między innymi ceremonie chrztu czy komunie, dobrze jest wyprawić w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane zaproszonym również powinny być dostosowane do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne menu, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęcia – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście królewskim stylu odbywają się w nim chrzty, komunie oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia menu, poprzez ułożenie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]