Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Skieruj się tutaj, jeżeli interesuje Cię najkorzystniejsza oferta opieki technicznej WordPress

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się niezmiernie popularnym CMS-em. Dzięki temu, że bez problemów można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest dość szybki, korzysta się z niego aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce i skomplikowanych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być powodem niemiłych sytuacji, zatem ważną i pomocną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowym wdrażaniu kolejnych wersji CMS

Utrzymanie strony na najświeższej wersji oprogramowania jest bezsprzecznie kluczowym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak podmioty po utworzeniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie czy infekcję przez malware. Prócz tego, pomimo iż WordPress jest niesłychanie łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też konieczne jest, by czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, powinno się polecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu znawcy.

Do kogo adresowana jest usługa opieki technicznej nad stroną internetową?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak dużych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o skuteczne i trwałe działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym własne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa i eliminacja skutków działania malware. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są także przeróżnego rodzaju monitoringi (np. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]