Opieka nad grobami

Usługi

Chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków? Skieruj się tutaj.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się zaś, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli zakładanie ławek lub pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, jakie trzeba zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że stawki zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]