Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Usługi

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering weselny, wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, komunie lub chrzciny, od dawna przestały być urządzane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na które zaprasza się nieraz nawet i stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a potem naszykować i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizacja wesela to duży stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na przygotowanie zaproszeń, dobór ozdób sali, sporządzanie listy gości i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości przekąsek oraz napojów serwowanych w trakcie zabawy, a co kluczowe – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, iż stoliki będą wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, dania będą wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno w salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – dania dopasowane do konwencji przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się własnymi normami, tak w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem osobiście przygotować jadłospis z sugerowanych dań. Warto jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe propozycje i często na życzenie zamawiającego są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]