Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Usługi Usługi transportu

Wszystko o parkingu Kraków Balice znajdziesz tu.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]