Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Marketing, promocja, reklama Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje pozycjonowanie stron Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na seo4.net.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każda firma chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, iż klienci do nas trafią – ważna jest przecież obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych firm, działających jedynie w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie bądź w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług stosują na ogół frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę jakiegoś miasta, jak np. “cukiernia kraków”, “malarz kraków” albo “sklep sportowy kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO skierowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad 10 lat. Przez ten okres dogłębnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron i pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz rozbudowę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]