Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Usługi

Szukasz korzystnej oferty finger food cateringu? Nie czekaj! Kliknij w to miejsce.

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotem, o ile posiadamy wiele wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów, a także następnie własnoręczne przyrządzanie z nich pysznych przekąsek dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, iż należy rezygnować z zamiaru celebracji ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – wygodne dania na “jeden gryz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta kierowana z reguły do klientów biznesowych, ale zamawiają ją dość często również osoby prywatne oraz rozmaite instytucje urządzające prestiżowe spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki z gatunku finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które da się spożyć bez zasiadania przy stole i nie używając widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to dosłownie przekąska na “jeden gryz”. Finger food to przeważnie sandwicze, tartoletki owocowe i warzywne lub roladki. Ten typ cateringu wyśmienicie sprawdza się na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych pogawędkach, przy czym nie ogranicza interakcji wyłącznie do osób siedzących przy jednym stole.

Catering finger food – wspólny stolik dla wszystkich uczestników

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu finger food podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się kłopotów z rozstawieniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości wydarzenia. Ciepłe i zimne napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów głównie w małych salach, w których zmieszczenie wystarczającej liczby stolików byłoby niełatwe. Finger food catering momentalnie powoduje też, że impreza ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Warto zaznaczyć, że menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze niż wyrafinowane kolacje, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dostosowania ich do wyborów żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz bywało główną komplikacją przy organizacji spotkań firmowych.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]