projektant wnętrz Kraków, projekty wnętrz mieszkań Kraków

Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Branża budowlana Usługi

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]