Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Chcesz poznać więcej szczegółów o wdrożeniach WooCommerce? Wejdź na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Czemu warto stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom przelew opłaty za towary m.in. przez PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz integracji z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – wyłącznie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o jego bezpieczeństwo, instalację jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek i właściwą semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach albo zamieszczać poradniki i omówienia sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]