Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Usługi

Catering imprezowy - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Okres letni obfituje w niesłychanie popularne ostatnio eventy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w przeróżnych miastach w Polsce odbywają się benefisy, gale bądź konferencje. Takie eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy wydarzenia jest istotna

Zarezerwowałeś salę na event bądź wybrałeś już punkt, w którym odbędzie się piknik? To super! Teraz trzeba zadbać o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych ciepłych dań, przekąsek i napojów. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych wydarzeń nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i mieć nadzieję, że goście obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – odpowiedni układ stolików, gustowne ozdoby, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli dania będą wyglądać na talerzu jak w uznanych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zlecenia usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje świetne posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną sposobnością, by zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, które dania, zakąski oraz napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]