Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Branża budowlana Usługi

Odwiedź pracownię architektoniczną Kraków - skorzystaj z doświadczenia fachowców.

Biuro architektoniczne oferuje obszerne spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i praktycznym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt przygotowuje całościowy projekt obiektu, a później aktywnie kontroluje przebieg robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę budynku lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a przy tym po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Dotychczasowe realizacje to m.in. biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektowe może też zaplanować pojemne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]