Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Usługi z zakresu finansów

Szukasz wiadomości o automatycznej windykacji? Dobrze trafiłeś!

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, czyli wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]