Wybór kasku na motocykl

Tematyka motoryzacyjna

Zamów kaskowi motocyklowemu.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to przymusowy element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli który? / Odpowiedni kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najpoprawniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są różne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to znakomita marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]