Jak wybrać kufry do motocykla

Tematyka motoryzacyjna

Znajdź kufry Givi.

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno notorycznie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednak także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]