Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Sport Turystyka

Na tej stronie odnajdziesz pełną ofertę górskich wypraw.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników oraz liderów znających dogłębnie naturę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy i Dolomity.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]