Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Robienie zakupów

Szukasz derek? Kliknij tu

Derka okrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego oraz osłony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś zamówić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]