Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Ochrona zdrowia Robienie zakupów

Potrzebujesz maseczki ochronnej? Skieruj się tutaj

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, pod każdym względem zmieniła nasze życie i relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do restauracji czy przychodni, gdzie przeważnie przebywamy w większej grupie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Co natomiast uczynić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z tkaniny?

Wygodna ochronna przyłbica chroni tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z tkaniny są niekomfortowe i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w takim samym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa nos i usta, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi zaletami są wygoda, wytrzymałość i nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po każdym założeniu można oczyścić, a samą całość można też czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla sportowców oraz ludzi w podeszłym wieku

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, kto dba o ochronę, ale i komfort. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodzież z pewnością uzna za zaletę także to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]