Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Robienie zakupów

Zajrzyjcie do hurtowni słoików - tu zawsze kupicie to, czego potrzebujecie!

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż znaczną częścią rynku towarów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to również branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, ekologicznego czy też smacznego wyrobu. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, by produkt jak najdłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w słoje i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików i butelek – czy warto?

Oczywiste jest, że oferty kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. konfitury, żurek bądź pasztety, będzie zużywać rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety z reguły można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób także otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane idealne do przechowywania wina, soków czy piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z butelkami oraz słoikami w hurcie można także zamówić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego typu opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]