Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Robienie zakupów

Jeśli potrzebujesz słoja z kranikiem, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]