Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Robienie zakupów Żywność

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz kapsułki A Modo Mio.

Marek produkujących kawę są tysiące, jednak Lavazza wciąż mieści się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza miała swój początek pod koniec XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył niewielki sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawowca oraz przyrządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Ekspresowo podbiły one serca mieszkańców Turynu. Sto lat później marka Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich kaw, wytyczając wzorce również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Stosowane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje zaledwie moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do kompozycji smaków produkowanych przez tego producenta. Dziś w sklepach znaleźć można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one mniej, ale nadal wyróżnia je głęboki aromat.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do licznych popularnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]