Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Branża budowlana Robienie zakupów

Drzwi drewniane zamówisz na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata obecności na rynku spowodowało, iż jej fachowcy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale także ich trwałość, uzyskane za pomocą użycia podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu i montażu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku wartości: satysfakcji konsumenta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, a także całkowitej wygody eksploatacji.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się ogromną troską o jakość swoich wyrobów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to doskonały wybór dla konsumentów, którzy szukają niecodziennych, ale w pełni ergonomicznych i trwałych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz stanowią doskonałą izolację termiczną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niesztampowa, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wykonywane są zawsze z surowców wysokiej klasy.

Drzwi drewniane na wymiar – wszechstronna obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się też w obszarze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na darmową konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, idealnie zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Odnosić się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale również ich wielkości.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]