Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Robienie zakupów Urządzanie wnętrz

Kup szatersy na https://bit.ly/3jVhWKg.

Projektując aranżację wnętrza, z reguły nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zwykle wybiera się szablonowe aranżacje, a więc zasłony i firanki, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno zdobywające sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego produkowane są shuttersy

Główną cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych są ruchome, tym samym można łatwo je ułożyć w różnych pozycjach, w zależności od potrzeb domowników. Wykonuje się je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), a także z płyt pilśniowych. Okiennice dekoracyjne shutters zakłada się z reguły na oknach, jednakże równie dobrze będą się prezentować na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskim budownictwie widuje się nadal okazjonalnie, ale gros z nas zapewne widziało je w telewizji bądź w kinie, ponieważ te okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w RPA i w Australii.

Czy warto postawić na shuttersy?

Prócz tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters rewelacyjnie wyglądają, mają one też zastosowanie. Dzięki nim można regulować użycie promieni słonecznych: w gorące dni hamować gromadzenie się ciepła w domu, a zimą – utrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom bardzo ciekawy wygląd, a więc zwiększają wartość nieruchomości. Należy także zaakcentować, że okiennice wewnętrzne shutters są regulowane bez stosowania linek, co posiadacze psotnych zwierząt oraz rodzice ciekawskich dzieci, które poplątać wiszące sznurki, uznają zapewne za dodatkową zaletę.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]