Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Robienie zakupów

Zamów akcesoria do alkoholu.

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, kiedyś bardzo popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale też skłonność do eksperymentów, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań i satysfakcja jaką daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę wyrabiają domowe napoje, wybiera nalewki, piwo, cydr bądź wino, choć nie brak też wielbicieli domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, pojemników, balonów czy rurek. Na dodatek do każdego rodzaju alkoholu potrzebne są inne akcesoria – w przypadku piwa są to na przykład kotły i chłodnice, a w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z alkoholem powinno się stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber albo pozostałe alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dużo lepiej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy podarować krewnym jako upominek albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Osobny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter bankietu.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]