Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Robienie zakupów Technologie

Sklep drukarki 3D. Uzyskaj więcej wiadomości.

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Kolejnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS i SLA, SLS.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor urządzeń marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę przyrządów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D. Prócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również materiały specjalistyczne, jak np.: Ultem 1010, Ultem 9085 oraz inne (biokompatybilne, dentystyczne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do biznesmenów, specjalistów oraz reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaintrygowani procesem wydruku przestrzennego, potrzebują skonsultować z ekspertami swoje projekty bądź możliwości techniczne konkretnego aparatu z asortymentu CadXpert, powinni zajrzeć do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), pomoc merytoryczne oraz techniczne czy szkolenie z obsługi nabytych urządzeń.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jakie są koszty urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w obrębie sektorów, takich jak stomatologia, medycyna, odlewnictwo czy motoryzacja, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Rynek narzędzi do druku 3D wciąż się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie i możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne korporacje. Obecnie – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku przestrzennego są stale udoskonalane i modyfikowane. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]