Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Robienie zakupów

Jeśli szukasz etykiet na wódkę weselną, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, imieniny czy wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można dodać informację o podziękowanie za przybycie, dacie i miejscu ślubu lub imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych wzorach i kolorach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdób domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli robisz swoje wina, nalewki czy soki, a później wręczasz je rodzinie albo znajomym przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Prócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]