Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Robienie zakupów Technologie

Potrzebujesz drukarki 3D? Powinieneś odwiedzić ten adres

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie i maszyny. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można prawie o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się prostą obsługą i funkcjonalną budową. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie otrzymać tożsame makiety, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w przeróżnych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny i solidny, a w trakcie procesu drukowania nie pojawiają się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]