Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Renault części, znajdziesz na france-car.com.pl.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]