łańcuszki celebrytki, celebrytki

Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Robienie zakupów

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to gwiazdka, kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, żyletka, słonik i symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]