Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Robienie zakupów

Chcesz zamówić gąsior do wina? Odwiedź tę stronę.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]