Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Kształcenie

Potrzebujesz więcej informacji o kursie digital paintingu? Idealnie trafiłeś! Kliknij tutaj.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, animacją i filmem.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]