Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Kształcenie

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta kursu rysunku w Krakowie, skieruj się na domin-krakow.pl.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Świetnym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]