Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Kształcenie

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Blender 3D kurs, znajdziesz na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieustannie się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz kreowania swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie wielkimi wydatkami – można bowiem pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego program instruktora

Obsługę dowolnego programu można przyswoić sobie samemu, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa dość męczący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta pokazując elementy, które należy poprawić i sugerując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w świecie gier wideo, projektowania i filmu. Poznanie oprogramowania Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu hobbyści i artyści, którzy pragną odkryć nowe drogi ekspresji czy też rozwijać swoje obecne umiejętności.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]