kurs digital painting online

Czy warto zdecydować się na kurs

Kształcenie

Adobe Photoshop to oprogramowanie, które od dekad jest standardowym narzędziem używanym przez osoby zajmujące się obróbką zdjęć i samych fotografików. Z upływem czasu na skutek swojej uniwersalności, a zwłaszcza opcji dodawania do niego najróżniejszych użytecznych pędzli reprodukujących teksturę prawdziwych farb, program ten pokochali też ilustratorzy oraz graficy. W dzisiejszych czasach twórcy gier oraz filmów animowanych wykorzystują ten program do projektowania wyglądu bohaterów czy malowania teł w swoich produkcjach. Nic wobec tego dziwnego, że osoby, które chcą nauczyć się digital paintingu, z reguły najpierw pragną znaleźć kompleksowy kurs Photoshopa.

Kurs digital paintingu online – alternatywa dla pobieżnych darmowych tutoriali

Program Adobe Photoshop jest ogromnie rozpowszechniony, stąd każdego dnia powstają tysiące godzin kursów ukazujących jego funkcje oraz prezentujących użycie nowych pędzli, o które można go uzupełnić. Część z takich poradników szybko obejrzysz na platformach z bezpłatnymi filmami, jakkolwiek z takich krótkich kursów trudno opanowaćPhotoshop. Rekomendowanym wyjściem jest udział w kursie przygotowanym przez obeznanego instruktora, w trakcie którego zaznajomisz się nie tylko z najważniejszymi funkcjami oprogramowania, lecz także nauczysz się je skutecznie wykorzystywać. Takie kursy oferowane są głównie przez szkoły rysunku i malarstwa, jednak jeśli z jakiegoś powodu w nich partycypować, możesz nabyć dostęp do kursów Photoshopa przez internet i poznać triki malarstwa cyfrowego bez opuszczania domu!

Kurs digital paintingu online – szukaj szkoleń z opcją bezpośredniego kontaktu z nauczycielem

Korzystając z video kursu Photoshopa należy szukać tutoriali, które nie pozostawiają ucznia samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym w kilku krokach jak stworzyć jakiś rodzaj obrazu. Program Photoshop wydaje się z początku dla wielu użytkowników stosunkowo skomplikowany i czasami pożądany jest osobisty kontakt z nauczycielem, który pokaże najlepszy kierunek bądź wyklaruje, z jakiego powodu nie wychodzi nam konkretny efekt. Polecamy tym samym zdecydować się na taki kurs Photoshopa online, który w zakresie zakupionego pakietu umożliwia kontakt z twórcą tutorialu, dzięki czemu każda wątpliwość będzie dogłębnie wyjaśniona. Dobrze też znaleźć kurs online, na końcu którego stworzona przez kursanta praca zostanie profesjonalnie oceniona przez prowadzącego szkolenie. Konstruktywna korekta obrazu wykonana przez biegłego instruktora uczy krytycznej oceny własnej twórczości, co pozwala na samodzielne wskazanie ewentualnych niedociągnięć technicznych.

Dane kontaktowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]