Reprezentacja w sporach z bankami – kancelaria prawna

Branża prawna

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są głównie osoby posiadające polisolokaty bądź kredyty we frankach. Są nimi również właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, które mają kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.