Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Branża budowlana

Wszystko o sporządzaniu projektów domów drewnianych nowoczesnych. Kliknij tu.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna technologia powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale są również wygodne. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna konstrukcja

Całoroczne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. To połączenie nowoczesności z górskim klimatem. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane całoroczne to budynki skonstruowane z naturalnych składników, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, co gwarantuje dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]