Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Branża budowlana

Jeśli chcesz zamówić podporę stropową, koniecznie odwiedź tę stronę.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się ich używa? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Wśród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy typ używany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu cementem i stosowne jego uformowanie. Istotną rolę pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą trwałością, są również łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także części wykonywane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się przemyślaną konstrukcją, imponującą jakością oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są dostosowane do używania nawet w najtrudniejszych warunkach. Obecnie wiele firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, iż usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]