Zalety srebrnych kolczyków

Biżuteria i kosztowności

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak często wybierane oraz w jakich sklepach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najbardziej „trendy” są lekkie sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są skromne, a równocześnie stylowe. Równie często wybierane są długie dodatki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane szlachetnymi kamieniami albo całkowicie proste. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykończenia – najbardziej oryginalne wykonano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały jak nowe, trzeba dobrze je pielęgnować i systematycznie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Należy wycierać je co jakiś czas suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych woreczkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle niszczą delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i przeróżne promocje. Poza tym zakupy internetowe to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.