Sklep ze srebrnymi kolczykami

Biżuteria i kosztowności

Kolczyki srebrne kupisz na www.bizutik.pl/kolczyki.

Kolczyki srebrne są najbardziej popularnym, a także najczęściej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Swoją popularność zawdzięczają pewnie ogromnej różnorodności wzorów, materiałów i sposobów noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie obecnie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są zapewne kolczyki srebrne, nieuczulające, naturalne i zawsze piękne.

Z jakiego srebra tworzy się kolczyki

Najczęściej spotkać możemy tradycyjny sposób wykończenia metalu, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo eleganckie jest również też rodowane srebro pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii odcień białego złota i jednocześnie chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest również srebro szczotkowane o intrygującej matowej powierzchni oraz oksydowane srebro w kolorze grafitowym.

Rodzaje zapięć

To, jakie zapięcie wybrać w kolczykach zależy od indywidualnych upodobań osoby, która je będzie nosić. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Mnogość rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]