Jak wybierać srebrne pierścionki

Biżuteria i kosztowności

Kup srebrne pierścionki

Symbolem uniwersalnej wytworności są srebrne pierścionki. Dodatki stworzone z tego niezwykłego metalu musi mieć w swojej kolekcji każda stylowa dama. Zobaczmy więc, czym cechują te gustowne pierścionki, będące ozdobą damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej klasyczna?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro staje się surowcem plastycznym, podatnym na różne zarysowania i jako pierścionek może błyskawicznie nabawić się defektów. W sklepach kupimy więc najchętniej wybierane przez Polki srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub odrobinę zaszaleć. Te najchętniej kupowane wysadzane są opalami, bursztynami, koralem, a także diamentami. Innym walorem ozdób wyprodukowanych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zredukowania lub poszerzenia ich wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy także o systematycznym polerowaniu pierścionków, żeby prezentowały się wyjątkowo jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych kupimy oryginalne srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię znajdziemy u każdego złotnika. Zamiast jednak przepuszczać całą wypłatę w galeriach handlowych, warto poszperać również w Internecie, gdzie kwoty są nawet o 15 procent lepsze. Kupimy tam srebrne pierścionki w przeróżnych rozmiarach, wysadzane wysokogatunkowymi kamieniami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy oddać zamówienie z powrotem. Takie zakupy online to ogromny asortyment i czysta przyjemność dla każdej damy.