Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Automatyka dla przemysłu

Sprawdź ofertę dostawcy serwonapędów na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Positec.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]