Jak powinna być zbudowana skrzynka telekomunikacyjna?

Automatyka dla przemysłu

Jeśli potrzebujesz skrzynki teletechnicznej, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo funkcjonalne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z wytrzymałego metalu i mieć stosowne otwory, które spełniają funkcję wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, jak również wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której znajdują się kluczowe przewody – tj. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne zasuwy

Kluczowym składnikiem jest także ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. W tym celu służą wzmocnione zamki. To istotne również w domu, w którym znajdują się małe dzieci. Nie można zapominać także o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do naszych potrzeb.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]